fungujeme v režime OTP a riadime sa podľa aktuálneho COVID automatu

  Jesenné pobyty

  V Nízkych Tatrách je najkrajšia príroda a počasie na jeseň. Príroda ponúka pestré farby a najkrajšie výhľady na prírodnú scenériu. Jeseň na Krpačove je ako stvorená na prechádzky alebo túry na známe kopce strediska jasná chopok a ďumbier. Objavte krásy pestrofarebnej tatranskej prírody ešte skôr ako sa uzavrú turistické chodníky a načerpajte silu do zimnej sezóny. Pre menej náročných turistov je možnosť prechádzky na Tále.V prípade, že turistika Vám nič nehovorí stále je tu možnosť vyraziť si do blízkeho okolia a spoznať krásy Horehronia.

  Jesenný pobyty
   
  Apartmán s kuchyňou  
  Apartmán  
  Izba s balkónom  
  Izba bez balkóna  
  Rodinná izba  

  Jesenné pobyty na Krpáčove

  • Jesenná romantika v Krpáčove

   Prežite nezabudnuteľné, romantické chvíle v objatí nízkotatranskej prírody, ktorá ponúka relax a oddych. Len vy dvaja a okúzľujúca atmosféra.Začnite pobyt romantickou večerou s fľašou kvalitného vína od nás ako pozornosťou na privítanie. Užívajte si prechádzky po okolí medveďou cestičkou alebo do blízkeho okolia jazera Krpáčovo. Využite naše romantické balíčky a pripravte tak svojej polovičke milé prekvapenie.

    
  • Relaxačné pobyty pre seniorov

   Relax a starostlivosť o seba je dôležitá v každom veku, preto sme pre Vás pripravili pobytový balík “Senior na Krpačove” , vďaka ktorému zažijete relax u prostred krásnej nízkotatranskej prírody. Prechádzky na čerstvom vzduch Vám dodajú pozitívnu energiu a pre dokonalý zážitok je možné absolovovať rôzne druhy masáži . Naša kuchyňa Vám ponúka zažiť gurmánsky zážitok  v podobe večere zloženej s predjedla, domacej kuchyne?, čapovaného pivka alebo flaše dobrého vína.

    
  • Jesenná turistika v Nízkych Tatrách

   Ako správny turista aj ty plánuješ tripy na končiare v Nízkych Tatrách? Ponúkame Ti ubytovanie v ideálnej blízkosti od východiskových bodov na výstupy, aby si vždy čerstvý, oddychnutý a plný síl vyrazil na hory a večer unavený po celodennej túre našiel komfortné ubytovanie s prvotriednymi službami s možnosťou vychutnať si dobré pivko v bare pod hotelom, kde zhodnotíš svoj deň a načerpáš  nové sily na ďalšie dobrodružstvo.

    

  Hotel Krpáčovo

  Hotel Krpáčovo - Relax - Príroda Hotel Krpáčovo bývalý Hotel Biotika posyktuje plnohodnotné ubytovanie pre 86 osôb. Všetky izby sú štandardne zariadené, vybavené vlastným sociálnym zariadením. Väčšina izieb má 2 vlastné balkóny, na ktorých si môžete vychutnať rannú kávu, zrelaxovať a počúvať zvuky prírody.

   

  Kontakt

  Hotel Krpáčovo
  Krpáčovo 471
  Krpáčovo - Horná Lehota
  Slovensko
  976 98

  IČO: 47024801
  IČ DPH: SK 2023714341
  DIČ: 2023714341
  GPS: 48.876895 , 19.561879
  Web: hotelkrpacovo.sk/
  Mail: hotelkrpacovo@gmail.com
  Telefón: +421 905 780 694
  © 2017 Hotel Krpáčovo Všetky práva vyhradené.