Pobytové balíčky

Aktuálne ponuky pobytových balíčkov v Hoteli Krpáčovo.

Image
Image
Lyžiarske kurzy na Krpáčove Firemné akcie Krpáčovo
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Turistika a výlety v okolí hotela Krpáčovo

 

 • Jazero Krpačovo

  Jazero Krpačovo vzdialená od hotela Krpáčovo 1,3 km.Vodná nádrž v rekreačnej oblasti Krpáčovo v  južnej časti Nízkych Tatier sa využíva na rybolov počas letnej sezóny i na kúpanie a vodné športy. Jazero Krpáčovo je obkolesené prekrásnou prírodou vhodnou na lahšiu turistiku alebo romatickú prechádzku. Krpačovské jazero je aj súčasťou plaveckej a kanoe disciplíny na Huskyquadrathlon

  Čítať ďalej...  
 • Golf Tále

  Golf Tále - Gray Bear prvé 18 jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku a Little Bear 9 - jamkové ihrisko. Nachádza sa v rekreačnej oblasti Tále vzdialenej od hotela Krpáčovo 6,6 km. Výbornou príležitosťou pre pracovne vyťažených hráčov golfu je NOČNÝ GOLF na osvetlenej 9-jamkovej golfovej akadémii.

  ZDROJ FOTO: http://www.tale.sk

  Čítať ďalej...  
 • Medvedí chodník

  Medvedí chodník alebo aj Medvedia cestička na Krpáčove v Nízkych Tatrách bola vybudovaná v roku 2014 ako náučný chodník.Na prechádzke po medveďom chodníku sa dočítate v informačných tabuliach o téme živočíchov žijúcich na Krpáčove, ťažbu antimónu v antimónových baniach a o bojoch v II. svetovej vojne.

   

  Čítať ďalej...  
 • Chopok JUH

  Chopk JUH - Chopok 2024 m. n. m. je druhý najvyšším vrcholom v Nízkych Tatrách(NAPANT) od Hotela Krpáčovo je vzdialený 12 km. Na vrchol Chopku JUH je možné dostať sa lanovkou Funitel (Prevázkový poriadok lanoviek) z južnej strany nástupná stanica Krupová 1080 m. n. m. 

  Čítať ďalej...  
 • Čiernohronská železnička

  Čiernohronská železnička v roku 2018 premáva v 3 trasách a to úseky Chvatimech - Čierny Balog(iba na objednávku), Čierny Balog - Dobroč a Čierny Balog do Vydrovskej doliny.

   

  Čítať ďalej...  
 • Bystrianska jaskyňa

  Bystrianska jaskyňa je najvýznamnejšou jaskyňou Horehronského podolia. Nachádza sa v centre obci Bystrá. Jaskyňa je vzdialená od hotela Krpáčovo 9 km zhruba 14 min autom. Známa je pozoruhodnými skalnými tvarmi a vývojom podzemných priestorov, výskytom sintrovej výplne, ako aj priaznivými klimatickými podmienkami na speleoterapeutickú liečbu.

  Čítať ďalej...  
 • Splav Hrona

  Splav Hrona je výborná aktivita cez  letnú dovolenku plná nezabudnuteľných zážitkov. Nástupná stanica Motorest Nemecká. Splav na rieke Hron ponúka viacej variant splavu je len na Vás ktorú si vyberiete.

  Čítať ďalej...

Tábory a zájazdy pre deti - Hotel Krpáčovo

Ste škola alebo organizácia hľadajúca ubytovacie priestory pre uskutočnenie lyžiarskej školy, letného tábora alebo Školy v prírode? Hotel Krpáčovo je tu práve pre vás. Ideálne miesto pre absolovanie školských kurzov. 
 • Lyžiarske kurzy pre školy

  Lyžiarske kurzy pre školy v Nízkych tatrách. Lyžiarske strediská Nízke tatry Chopok Juh,Mýto SKI centrum,SKI Krpačovo sù od hotela Krpačovo vzdialené len niekoľko kilometrov a ponúkajú veľa  kvalitnỳch lyžiarskych zjazdoviek vhodnỳch pre začiatočníkov aj pokročilých. Neváhajte nás kontaktovať.Pripravíme Vám ponuku lyžiarskeho kurzu šitú na mieru.

  Čítať ďalej...  
 • Letné tábory 2023

  Letné tábory pre deti a teenagerov v roku 2018 u nás v hoteli v krásnej prírode Nízkych Tatier. Táborák, táborová pošta, zábavný a kreatívny táboroví vedúci všetko tu už na Hoteli Krpáčovo na Vás čakajú. Zúčastnite sa tábora na Krpáčove a užite si tábor plný zážitkov so spomienkami na celý život. 

   
 • Školy v prírode

  Škola v prírode pre školy na rok 2018. Ponúkame Vám možnosť absolvovať školu v prírode v priestoroch nášho hotela Krpáčovo. Hotel disponuje priestormi a zariadením pre uskutočňovanie vyučovania. Pri výučbe Vám bude k dispozícii interaktívna tabuľa, možnosť pripojenia na internet. Ako relax okolie hotela ponúka priestor pre rôzne skupinové hry, futbal, tenisové kurty.

Neváhajte nás kontaktovať.Pripravíme Vám ponuku šitú na mieru.
  
  
Hotel Krpáčovo - Relax - Príroda

Krpáčovo a okolie

Hotel Krpáčovo bývalý Hotel Biotika sa nachádza v objatí krásnej prírody Nízkych Tatier, v katastri obce Horná Lehota, časť Krpáčovo.  V blízkosti sa nachádza viacero možnosí využitia voľného času. Či už je to v letnej sezónne turistika - Chopok, Ďumbier, relax a šport - tenisové kurty, oddychová zóna pre rodiny s deťmi, ping-pong alebo v zimnej sezónne lyžovanie na blízkych lyžiarskych svahoch - Krpačovo, Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok - Juh. Po aktívnom dni ponúka okolie hotela možnosť prechádzky k jazeru Krpáčovo, prípadne ku prameňu známeho slovenského spisovateľa Sama Chalupku, ktorý sa nachádza smerom na Hornú Lehotu - jeho rodisko. Lokalita obkolesujúca hotel Krpáčovo je ideálna pre organizovanie rôznych táborov, škôl v prírode, lyžiarskych výcvikov, školských výletov, ale aj pre rodinné pobyty a romantické pobyty pre dvoch.  Najbližším mestom je Brezno, v ktorom sa nachádza krytá plaváreň, zimný štadión - klzisko dostupný takmer celý rok, nákupná zóna, historické pamiatky mesta a iné.

Hotel Krpáčovo

Hotel Krpáčovo - Relax - Príroda Hotel Krpáčovo bývalý Hotel Biotika posyktuje plnohodnotné ubytovanie pre 86 osôb. Všetky izby sú štandardne zariadené, vybavené vlastným sociálnym zariadením. Väčšina izieb má 2 vlastné balkóny, na ktorých si môžete vychutnať rannú kávu, zrelaxovať a počúvať zvuky prírody.

 

Kontakt

Hotel Krpáčovo
Krpáčovo 471
Krpáčovo - Horná Lehota
Slovensko
976 98

IČO: 47024801
IČ DPH: SK 2023714341
DIČ: 2023714341
GPS: 48.876895 , 19.561879
Web: hotelkrpacovo.sk/
Mail: hotelkrpacovo@gmail.com
Telefón: +421 905 780 694
© 2017 Hotel Krpáčovo Všetky práva vyhradené.