Image

Ubytovanie Krpáčovo

Ubytovanie v hoteli Krpáčovo ponúka pre ubytujúcich oddych v prírode Národného parku Nízke Tatry. V blízkosti lyžiarskych stredísk Tále, JASNÁ Chopok - JUH.Hotel Krpáčovo disponuje širokým výberom hotelových izieb. Typom, zariadením izby vieme pokryť širokú škálu klientelov hotela.  Ubytovacie zariadenie v Krpáčove ponúka maximálny komfort a pohodlie pre  aktívnu dovolenku v Nízkych Tatrách pre rodiny s detmi. Uspokojiť ubytovaného hosťa hotela Krpáčovo a ponúknuť mu čo najlepšie dostupné hotelové služby je naša motivácia. Hotelových hostí dokážeme ubytovať v nasledovných typoch izieb:

Apartmán Nízke Tatry s kuchyňou

Apartmán Nízke Tatry v Krpáčove pre 4 osoby s vlastnou kuchyňou je novo - zrekonštruované ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa v areáli hotela Krpáčovo. Útulný apartmán so spáľňou zariadená pohodlnou manželskou posteľou. Ďalšou miestnosťou je obývacia miestnosť s pohovkou, šatníkovou skriňou a televízorom. Samostatnú časť tvorí kuchynka vybavená: mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvica, chladničkou, sporákom. Samozrejmosťou apartmánu na Krpáčove je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom.

Apartmán Nízke Tatry s kuchynkou

Izba Superior

Izba Superior pozostáva z 2 oddelených izieb. Prvá izba je spálňa a druhá obývacia izba - obývačka. V spálňovej časti sa nachádza manželská posteľ. Obývacia izba ponúka ubytujúcim hosťom na sedenie pohodlnú gaučovku, TV a jedálenský stôl. Izba Superior má vlastné sociálne zariadenie s rohovou vaňou.

Izba Superior

Izba s balkónom Krpáčovo

Dvojlôžková izba s balkónom v hoteli Krpáčovo ponúka komfortné ubytovanie pre 2 osoby na pevných lôžkach spojených do manželskej postele. V izbe sa nachádza aj rozkladacia prístelka pre ďalšie 2 osoby. Rozloha izby cca 16 m2 s vlastným sociálnym vybavením - kúpeľna so sprchovacím kútom a WC. Televízor TV v obývacej izbe s káblovou televíziou. Kapacita izby (osoby) : 2 x + možnosť prístelok

Izba s balkónom Krpáčovo

Izba bez balkónom Krpáčovo

Dvojlôžková izba bez balkóna v hoteli Krpáčovo ponúka komfortné ubytovanie pre 2 osoby na pevných lôžkach spojených do manželskej postele. V izbe sa nachádza aj rozkladacia prístelka pre ďalšie 2 osoby. Rozloha izby cca 16 m2 s vlastným sociálnym vybavením - kúpeľna so sprchovacím kútom a WC. Televízor TV v obývacej izbe s káblovou televíziou.

Izba bez balkónom Krpáčovo

Rodinná izba

Rodinná izba pozostáva z 2 oddelených izieb zo spoločným sociálnym zariadením v bunke je ideálna pre väčšie skupiny ľudí.Izba obsahujú 1 manželskú postel pre 2 osoby a 1 rozkladaciu prístelku pre 2 osoby. Televízor TV v obývacej izbe s káblovou televíziou. Výhľad z balkónu na prekrásnu prírodu Nízkych Tatier - Krpáčovo.

Rodinná izba

Hotel Krpáčovo

Hotel Krpáčovo - Relax - Príroda Hotel Krpáčovo bývalý Hotel Biotika posyktuje plnohodnotné ubytovanie pre 86 osôb. Všetky izby sú štandardne zariadené, vybavené vlastným sociálnym zariadením. Väčšina izieb má 2 vlastné balkóny, na ktorých si môžete vychutnať rannú kávu, zrelaxovať a počúvať zvuky prírody.

 

Kontakt

Hotel Krpáčovo
Krpáčovo 471
Krpáčovo - Horná Lehota
Slovensko
976 98

IČO: 47024801
IČ DPH: SK 2023714341
DIČ: 2023714341
GPS: 48.876895 , 19.561879
Web: hotelkrpacovo.sk/
Mail: hotelkrpacovo@gmail.com
Telefón: +421 905 780 694
© 2017 Hotel Krpáčovo Všetky práva vyhradené.